Victor VASARELY (1906 - 1997) Composition.... - Lot 35 - Arthema Auction

Lot 35
Estimation :
300 - 400 EUR
Victor VASARELY (1906 - 1997) Composition. Lithographie. H: 31 cm x L: 24 cm. Signée et numérotée 123/150